تبدیل وبلاگ به اپلیکیشن اندروید
تبدیل وبلاگ به اپلیکیشن اندروید
  • مدیر سایت
  • پنج شنبه ۱۰ آبان سال ۱۳۹۷
  • 30نظرات

کلمه وبلاگ ابتدا به وسیله یک وبلاگ نویس آمریکایی مطرح و ساخته شد . در ابتدا معنای یک دفترچه خاطرات آنلاین را داشت که کاربران به نوشتن خاطرات خود می‌پرداختند و سپس آن‌ها را در فضای  مجازی انتشار می‌دادند . بعد از آن به نوعی از آن جهت انتشار اخبار ، اطلاعات و همچنین آموزش مورد استفاده قرار گرفت . این تیم در ایران نیز از استقبال بالایی برخوردار گردید و تیم‌های زیادی به ارائه خدمات بلاگ دهی به کاربران پرداختند که می‌توان به تیم هایی چون بلاگفا ، پرشین بلاگ ، بلاگ اسکای و ... اشاره کرد . 

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید
تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید
  • مدیر سایت
  • جمعه ۲۲ تیر سال ۱۳۹۷
  • 30نظرات

 

اگر شما آن دسته کاربرانی می‌باشید که وب سایت خود را از طریقه وردپرس طراحی کردید و حال به دنبال این می‌باشید که تبدیل سایت وردپرس به برنامه موبایل داشته باشید ، چندین راه برای شما وجود دارد. یکی از مزیت‌های وردپرس وجود افزونه‌های بیشمار در این زمینه است که موجب شده کاربران بر حسب هر نوع نیازی به هدف خود دست یابند. سوالات زیادی برای کاربران وردپرسی مطرح می‌باشد که عبارت اند از:

چگونه برای سایت وردپرسی خود برنامه موبایل یا اپلیکیشن اندروید بسازم؟

برای این سوال دو راه مطرح می‌باشد که به صورت زیر دسته بندی می‌گردد:

افزونه تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل

با استفاده از افزونه‌های وردپرسی که برای این هدف تهیه و طراحی شده اند شما کاربران وردپرس می‌توانید سایت وردپرس خود را به اپلیکیشن اندروید تبدیل کنید. اصولا این افزونه‌ها دارای هزینه بوده و باید به خرید آن‌ها بپردازید. حال این را درنظر داشته باشید کاربری که در ایران قصد خرید چنین افزونه ای را دارد چه هزینه ای را باید پرداخت کند. اساس کار این دسته از پلاگین‌ها به این صورت بوده که سایت را به صورتی تبدیل به وب ویو می‌کنند یعنی به نوعی برای سایت شما یک میانبر ساخته می‌شود که با نصب آن در گوشی کاربر ، همانند یک نرم افزار با کلیک بر روی آن سایت شما باز خواهد شد.