تبدیل وردپرس به اپلیکیشن

جهت تبدیل وردپرس به اپلیکیشن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

اگر شما آن دسته کاربرانی می‌باشید که وب سایت خود را از طریقه وردپرس طراحی کردید و حال به دنبال این می‌باشید که تبدیل سایت وردپرس به برنامه موبایل داشته باشید ، چندین راه برای شما وجود دارد. یکی از مزیت‌های وردپرس وجود افزونه‌های بیشمار در این زمینه است که موجب شده کاربران بر حسب هر نوع نیازی به هدف خود دست یابند. سوالات زیادی برای کاربران وردپرسی مطرح می‌باشد که عبارت اند از:

چگونه برای سایت وردپرسی خود برنامه موبایل یا اپلیکیشن اندروید بسازم؟

برای این سوال دو راه مطرح می‌باشد که به صورت زیر دسته بندی می‌گردد:

 

افزونه تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل 

 

 

با استفاده از افزونه‌های وردپرسی تبدیل سایت به اپلیکیشن که برای این هدف تهیه و طراحی شده اند شما کاربران وردپرس می‌توانید سایت وردپرس خود را به اپلیکیشن اندروید تبدیل کنید. اصولا این افزونه‌ها دارای هزینه بوده و باید به خرید آن‌ها بپردازید. حال این را درنظر داشته باشید کاربری که در ایران قصد خرید چنین افزونه ای را دارد چه هزینه ای را باید پرداخت کند. اساس کار این دسته از پلاگین‌ها به این صورت بوده که سایت را به صورتی تبدیل به وب ویو می‌کنند یعنی به نوعی برای سایت شما یک میانبر ساخته می‌شود که با نصب آن در گوشی کاربر ، همانند یک نرم افزار با کلیک بر روی آن سایت شما باز خواهد شد.

 

 

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید 

 

 

در این روش شما می‌توانید با استفاده از نوین اپ ساز به صورت رایگان و در کمتر از یک دقیقه سایت خود را تبدیل به اپلیکیشن اندروید کنید. استفاده از این سامانه بسیار راحت بوده و کافی است از بخش تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید شما وارد صفحه مربوطه شده و به پر کردن بخش‌های مورد نیاز بپردازید. و پس از درج لینک سایت به همراه تصویر لوگو اپلیکیشن و سایر بخش‌ها ، نرم افزار خود را دانلود کنید.

 

پیش نیاز اصلی سایت جهت تبدیل به اپلیکیشن اندروید چیست؟

 

جهت تبدیل سایت خود به اپلیکیشن اندروید با استفاده از نوین اپ ساز ، نیاز دارید که شما دارای سایتی به صورت ریسپانسیو باشید . ریسپانسیو بودن بیانگر انعطاف پذیری است و تعریفی که از آن می‌توان داشت یعنی  قالب سایت شما به صورتی طراحی شده باشد که اگر کاربران وب سایت مربوطه را با موبایل نیز باز کنند به خوبی قابل نمایش باشد و انعطاف پذیر مطابق سایز هر دستگاهی باشد

 

 

مزایای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید 

 

 

برای خیلی از کاربران این سوال مطرح است که اصلا چه نیازی به چنین اپلیکیشنی هست  که سایت را باز کنه . خوب مشتری خیلی راحت آدرس سایت را  وارد می‌کنه و سایت را باز می‌کنه و یا اصلا در گوگل برند مجموعه را سرچ می‌کنه و وارد سایت میشه. در جواب باید گفت درسته و این حرف کاملا منطقیه. حالا فرض کن شما مثلا تو اتوبوس نشستی و چند ساعتی با یک نفر هم صندلی شدی. از کسب وکار خودت میگی و برای آن طرف هم جذاب میشه. شاید اون طرف برای چند ساعت برند شما تو ذهنش باشه وحتی کارت هم بهش دادی  تا وارد سایت بشه. اگر اصلا برند یادش رفت و حتی کارت را گم کرد چی ؟ این جا باید گفت اگر نرم افزار دنبالت بود و همون موقع رو گوشی آن طرف نصب می‌کردی هر موقع اراده می‌کرد به آسانی می‌توانست وارد سایت بشه و حتی به احتمالی مشتری شما باشه. پس یکی از مزیت‌های چنین برنامه هایی را می‌توان با این عنوان مطرح کرد.

 

امیدوارم که این مطالب مفید بوده باشه براتون و در پایان این را می‌خواهم بگم اگر سوالی داشتید و یا ابهامی در رابطه با سامانه نوین اپ ساز کافیه به ما اطلاع بدید ما شما را راهنمایی می‌کنیم .